2024-06-05

LUPIGO i Segafredo Zanetti: Kampanie o zapachu świeżej kawy

Współpraca: Segafredo Zanetti i LUPIGO

Jako miłośnicy doskonałej kawy, mamy ogromną przyjemność ogłosić rozpoczęcie współpracy pomiędzy Agencją Marketingową LUPIGO a globalnym producentem kawy, Segafredo Zanetti. To partnerstwo zapowiada początek innowacyjnych i efektywnych działań w marketingu online, mających na celu umocnienie pozycji marki Segafredo na rynku polskim.

Początkowe etapy naszej współpracy koncentrowały się na dokładnym audycie kont reklamowych Segafredo oraz wdrożeniu zaawansowanej analityki internetowej. Działania te obejmowały aktualizację pixeli Facebook i Google oraz optymalizację tagów konwersji, co pozwoliło na jeszcze lepsze śledzenie i analizę efektywności kampanii reklamowych.

Kawa Segafredo
www.sklepsegafredo.pl

Obecnie z dumą wspieramy Segafredo w realizacji kampanii reklamowych skierowanych zarówno do klientów biznesowych (B2B), jak i indywidualnych (B2C). Nasze działania koncentrują się na wykorzystaniu Facebook Ads, w tym Lead Ads oraz na kampaniach Google Ads. Wszystko to pozwala na skuteczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z Segafredo Zanetti otworzy nowe możliwości dla obu marek i umożliwi naszemu Klientowi osiągnięcie jeszcze większych sukcesów na rynku polskim. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do rosnącej społeczności miłośników wyjątkowej kawy i innowacyjnego marketingu.

Kawa Segafredo
www.sklepsegafredo.pl

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności