O nas

Poznaj zespół Młodych Wilków

Lupigo to agencja marketingu interaktywnego, która łączy w sobie doświadczenie i kreatywność, aby skutecznie realizować cele i spełniać oczekiwania swoich Klientów.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy wierzą w to, co robią, a tym, co ich napędza jest pasja. Każdy projekt to wyzwanie, które traktujemy jako kolejny krok w drodze ku doskonałości. Dbając o szczegóły, w oparciu o jasne zasady realizujemy cele, które dla nas są sposobem na rozwój. Wiemy, co jest ważne, znamy swoje możliwości i potrafimy je wykorzystać.

01.

Idea

Za każdym projektem stoi idea definiująca cel, do którego zmierzamy. Wspólnie z Klientami pracujemy nad określeniem głównych założeń prowadzonych działań i oczekiwanych rezultatów.

02.

Kreacja

Na podstawie opracowanej idei i strategii działania przystępujemy do kreacji, która może być rozumiana jako materiały graficzne, architektura kampanii, obecność marki w Internecie lub struktura strony WWW.

03.

Realizacja

Powierzone nam zadania realizujemy z pełną odpowiedzialnością, ale również dużą dozą odwagi. Nie boimy się wprowadzać nowych pomysłów w życie, a w relacjach z Klientami stawiamy na elastyczne podejście.

04.

Ewaluacja

Analiza podjętych i prowadzonych działań pozwala nam określić ich efektywność oraz ustalić niezbędne kroki do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

NASI KLIENCI

JESTEŚMY PARTNEREM GOOGLE

Reklama mobilna
Google Analitycs
Reklama w sieci wyszukiwania
Reklama w zakupach Google
Reklama video
Reklama w sieci reklamowej
Lupigo chat