STUDIO PROJEKTOWE

Produkcja
PRODUKCJA

Chcesz mieć atrakcyjną stronę, która będzie generowała ruch i zachęcała użytkowników do zakupów? Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i czytelną witrynę internetową, bogatą w interesujące i wartościowe treści. Zajmiemy się także analizą Twojego sklepu pod kątem efektywności strony i ewentualnych błędów, które należy wyeliminować, aby osiągać oczekiwane wyniki. Wspomożemy promocję Twojego biznesu przy pomocy zachwycających materiałów reklamowych.

Copywriting

Budujemy content na stronach www, przygotowujemy treści reklamowe oraz teksty na materiały drukowane. Sposób komunikacji oraz styl języka, jaki stosujemy w poszczególnych projektach, jest dokładnie dopasowany do branży, charakteru treści oraz grupy docelowej.

Wydruki (outdoor, poligrafia)

Swoimi działaniami wykraczamy poza sferę online, dostarczając materiały reklamowe w tradycyjnym wydaniu. Specjalizujemy się także w reklamach zewnętrznych, które dopełniają identyfikację wizualną każdej firmy.

Materiały reklamowe (gadżety)

Wyróżnij się podczas targów i innych wydarzeń przy pomocy ciekawych i użytecznych gadżetów reklamowych. Zadbaj nie tylko o wizerunek internetowy Twojej firmy, ale także podczas rzeczywistych spotkań.

Programowanie stron oraz sklepów

Efektem naszej współpracy będą innowacyjne projekty stron i sklepów internetowych, które zdobywają klientów. Kody stron tworzymy w sposób, który zapewni łatwą nawigację i poprawne wyświetlanie w różnych przeglądarkach. Jesteśmy doświadczonym partnerem platform sprzedażowych IAI shop oraz Shoper.

Audyt i badania sklepów

Kompleksowo i regularnie przeprowadzamy optymalizacje, które są niezbędne do efektywnego funkcjonowania sklepu. Wyeliminowanie błędów technicznych oraz tych, które znajdują się w zawartości pomoże zwiększyć liczbę klientów i rozwijać potencjał sklepu.

Heat Map

Przy pomocy graficznej metody heat map (tzw. mapy cieplnej) monitorujemy zachowania użytkowników korzystających z docelowej witryny. Dzięki temu jesteśmy w stanie usprawnić nawigację na Twojej stronie, zwiększyć ruch i poprawić współczynnik konwersji.

Studio projektowe
Lupigo chat