Analityka internetowa

Chcesz mieć pełen wgląd w ruch na swojej stronie lub w sklepie internetowym? Wdrażając narzędzia analityczne, zapewnimy Ci rozwiązania, które pomogą jeszcze skuteczniej monitorować i analizować ruch na Twojej stronie oraz podejmować trafne decyzje biznesowe.

Analityka Internetowa LUPIGO

Co zyskujesz?

Korzyści dla Twojej firmy

 • Profesjonalna konfiguracja i wdrożenie, które gwarantują poprawność i rzetelność danych.
 • Zbieranie dokładnych danych na temat efektywności realizowanych strategii marketingowych, co pozwala na zoptymalizowanie działań i osiąganie lepszych wyników biznesowych.
 • Rekomendacje do optymalizacji strony internetowej pod kątem zachowań i potrzeb odbiorców, co prowadzi do wzrostu współczynnika konwersji.
 • Nieograniczone zasoby danych, co pozwala na analizowanie większej ilości informacji i lepsze zrozumienie swoich klientów.
 • Pełna kontrola nad zbieranymi danymi oraz ich bezpieczeństwo.

Usługi towarzyszące:

Analityka internetowa LUPIGO

Nie martw się implementacją i konfiguracją poszczególnych narzędzi – zadbamy o to za Ciebie. Otrzymasz nieograniczony dostęp do danych, a my skonfigurujemy narzędzia pod Twoje potrzeby, abyś mógł dokładnie analizować efektywność prowadzonych działań i preferencje Twojej grupy docelowej. Zbierzemy najistotniejsze informacje, które pomogą Ci podejmować trafne decyzje i zwiększyć przychody. 

Pamiętaj, że skuteczna analityka internetowa to nie tylko zbieranie danych, ale przede wszystkim ich prawidłowa interpretacja i odpowiednie wykorzystanie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w zakresie profesjonalnej analityki internetowej.

W skład usługi wchodzi:

 • Konfiguracja Google Analytics 4.

 • Wgrywanie i weryfikacja kodów reklamowych, pixeli, remarketingu dynamicznego.

 • Weryfikacja danych w Google Analytics.

 • Pełna współpraca w celu zoptymalizowania Twojej strony internetowej.

 • Raport z przeprowadzonych prac wraz z rekomendacjami.

LUPIGO oczami Klientów

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności