Kampanie LinkedIn Ads

LinkedIn stał się jednym z kluczowych graczy w świecie reklamy cyfrowej, oferując unikalną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania marki w środowisku profesjonalnym. Nasza agencja oferuje usługę Kampanii LinkedIn Ads, która pomaga firmom zwiększyć ich obecność na LinkedIn, dotrzeć do konkretnych grup docelowych i generować wartościowe leady.

kampanie Linkedin Ads LUPIGO

Co zyskujesz?

Korzyści płynące z wykorzystania Linkedin Ads:

 • Zasięg do profesjonalnej grupy docelowej. LinkedIn jest platformą, na której można dotrzeć do decydentów, profesjonalistów i innych wartościowych grup B2B.
 • Generowanie wartościowych leadów. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu i angażującym reklamom, kampanie na LinkedIn pomagają generować leady z większą szansą na konwersję.
 • Budowanie marki. Regularna obecność na LinkedIn poprzez reklamy pomaga budować świadomość marki i ugruntować Twoją pozycję jako lidera w swojej branży.
 • Rozwój relacji biznesowych. LinkedIn to nie tylko platforma do reklamy, ale też miejsce do budowania i utrzymania profesjonalnych relacji, które mogą prowadzić do długoterminowych korzyści biznesowych.
 • Pomiar efektywności. LinkedIn oferuje szczegółowe analizy, które pozwalają śledzić skuteczność Twojej kampanii i dostosowywać strategię w czasie rzeczywistym.

Usługi towarzyszące:

Kampanie LinkedIn Ads LUPIGO

Nasza usługa polega na tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi na LinkedIn. Obejmuje to opracowanie strategii reklamowej, tworzenie angażujących treści reklamowych, targetowanie odpowiedniej grupy docelowej, a następnie monitorowanie i optymalizację kampanii.

Tworzymy spersonalizowane strategie reklamowe, które są w pełni dostosowane do Twojej marki, Twoich celów biznesowych i Twojej grupy docelowej. Opracowujemy także wysokiej jakości treści, które angażują odbiorców i skłaniają ich do działania. Ponadto korzystamy z zaawansowanych narzędzi LinkedIn do precyzyjnego targetowania Twojej grupy docelowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Kampanie LinkedIn Ads. Niezależnie od wielkości Twojej firmy czy branży, możemy pomóc Ci zwiększyć swoją obecność online. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

W skład usługi wchodzi:

 • Określenie założeń kampanii.

 • Przygotowanie media planu i określenie budżetu.

 • Dobór celu i formatów reklamowych.

 • Przygotowanie wytycznych do treści i materiałów wizualnych.

 • Konfiguracja kampanii.

 • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii.

 • Raportowanie wyników i rekomendacje rozwojowe.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności