Strategia marketingowa

Zastanawiasz się, jak zwiększyć zyski i wzmocnić pozycję swojej marki na rynku? Postaw na efektywną strategię marketingową. Opracujemy dla Twojej firmy skuteczną strategię, która pozwoli osiągnąć założone cele biznesowe. 

Strategia marketingowa LUPIGO

Co zyskujesz?

Korzyści dla Twojej firmy

 • Dokładnie wiesz, do jakich klientów będzie docierać Twoja oferta i komunikacja – ustalamy target, aby skutecznie dotrzeć do Twojego docelowego odbiorcy.
 • Poszerza się grono Twoich klientów, a dotychczasowi kupują więcej – dzięki naszym działaniom Twoja marka staje się bardziej rozpoznawalna i wiarygodna, a odbiorcy z chęcią korzystają z Twoich usług lub produktów.
 • Skutecznie przewidujesz zmiany na rynku – dzięki zbieranym przez nas informacjom, jesteś w stanie w bieżący sposób reagować na ewentualne zmiany na rynku i działania konkurencji.
 • Umacniasz pozycję firmy w branży – dzięki długofalowej strategii działań marketingowych Twoja firma buduje pozycję lidera w branży, co przekłada się na wzrost zaufania klientów i większą sympatię do Twojej marki.

Usługi towarzyszące:

Strategia marketingowa LUPIGO

Będziemy wspierać Cię na każdym etapie realizacji planu działań marketingowych – od ustalenia celów, przez analizę rynku i konkurencji, aż po wdrożenie działań – co pozwoli na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie lojalności obecnych. Dzięki spójnym danym z analizy konkurencji i potrzeb Twoich klientów, opracujemy elastyczny plan działań marketingowych, który przyczyni się do wzrostu zysków i umocni wizerunek Twojej marki. Nasze kreatywne podejście do marketingu pozwala na zaproponowanie oryginalnych rozwiązań, które przyniosą długofalowe korzyści dla biznesu. 

Skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszych usług i rzuć wyzwanie konkurencji.

W skład usługi wchodzi:

 • Audyt prowadzonych działań i opracowanie rekomendacji.

 • Wybór kierunku komunikacji.

 • Analiza i charakterystyka person marki.

 • Analiza rynku i konkurencji.

 • Przygotowanie wskazań w zakresie: wizerunku firmy, publikowanych treści i materiałów wizualnych, komunikacji kluczowych wartości firmy.

 • Opracowanie wskazań do aktywacji konsumenckich – strategia, założenia, mechanika, wdrożenie, monitoring, analiza.

 • Przygotowanie rekomendacji rozwiązań wspierających i rozwijających sprzedaż.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności