Konsultacje Social Media

Świat mediów społecznościowych jest pełen możliwości, ale również wyzwań. W dobie dynamicznie zmieniających się algorytmów, różnorodności platform i stale rosnącej konkurencji, efektywne zarządzanie swoją obecnością w mediach społecznościowych może być trudne. Nasza usługa konsultacji social media jest odpowiedzią na te wyzwania.

Co zyskujesz?

Korzyści płynące z konsultacji mediów społecznościowych:

 • Zrozumienie kontekstu. Nasi eksperci pomogą Ci zrozumieć złożoność mediów społecznościowych i pokażą, jak te platformy mogą wpłynąć na Twoje cele biznesowe.
 • Zaoszczędzony czas. Zamiast samodzielnie poszukiwać informacji i próbować zrozumieć, co jest dla Ciebie najlepsze, otrzymasz bezpośredni dostęp do profesjonalnych porad.
 • Konkretne działania. Po konsultacjach otrzymasz zestaw konkretnych, praktycznych kroków, które możesz zacząć stosować od razu.

Usługi towarzyszące:

Konsultacje Social Media LUPIGO

Konsultacje Social Media, to usługa przeznaczona dla firm i osób prywatnych, które chcą skutecznie wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, ale potrzebują profesjonalnej rady, jak to zrobić. W świecie, gdzie trendy i technologie zmieniają się w mgnieniu oka, wsparcie ekspertów staje się nieocenione.

Nasza usługa konsultacji social media polega rozmowie z naszymi specjalistami od mediów społecznościowych. W trakcie konsultacji, nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące wybranych kanałów, udzielą praktycznych porad i podpowiedzą, jakie kroki powinieneś podjąć, aby poprawić swoją obecność online.

Oczywiście! Nasza usługa obejmująca konsultacje marketingowe, w tym social media, skierowana jest do małych i dużych biznesów online. Chcesz skutecznie zarządzać swoją obecnością w socialach? Dzięki indywidualnym konsultacjom dotyczącym mediów społecznościowych, możesz uzyskać wsparcie ekspertów, którzy pomogą opracować strategię marketingową, przeprowadzić audyt social mediów oraz zaplanować skuteczne kampanie reklamowe. Konsultacje social media online umożliwiają dostosowanie działań do dynamicznie zmieniających się algorytmów i trendów, co pozwala na budowanie silnej marki oraz efektywne działania marketingowe. Zapewniamy konsultacje 1:1, czyli konsultacje video, co umożliwia bezpośredni kontakt i szybką adaptację strategii. Dzięki tym usługom, możesz zyskać nie tylko wiedzę, ale i praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania mediów społecznościowych w online marketingu.

Kwestie, które możemy poruszyć:

 • Dotychczasowe działania marki.

 • Komunikacja – do kogo, co i w jaki sposób mówi marka.

 • Komunikacja wizualna.

 • Odbiorcy i budowanie zaangażowania.

 • Promocja profilu.

 • Rozbudowa profilu – wykorzystanie jego potencjału.

 • Aktywizacja odbiorców – mechanika konkursów, quizów, webinarów.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności