Kampanie Meta Ads (Facebook, Instagram)

Na pewno już wiesz, że obecność w mediach społecznościowych jest dziś kluczowa dla sukcesu Twojej firmy. Ale jak dotrzeć z przekazem do właściwej grupy odbiorców? Możesz wykorzystać kampanie Meta Ads (Facebook Ads, Instagram Ads), a my chętnie Ci w tym pomożemy.

Kampanie Meta Ads LUPIGO

Co zyskujesz?

Korzyści dla Twojej firmy

 • Zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie.
 • Wzrost rozpoznawalności marki.
 • Precyzyjne targetowanie reklam do grupy docelowej.
 • Możliwość modyfikowania kampanii, aby dopasować ją do zmieniających się potrzeb rynku.
 • Ciągłe monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii reklamowej, aby uzyskać najlepsze efekty.

Usługi towarzyszące:

Kampanie Meta Ads LUPIGO

Dzięki precyzyjnemu targetowaniu, odpowiednio dobranym formatom i umiejscowieniom, Twoje reklamy trafią tylko do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą – a stanie się to w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki temu osiągniesz satysfakcjonujące wyniki przy rozsądnym wydatkowaniu budżetu.

Ponadto otrzymasz kompleksową obsługę kampanii reklamowej, w tym planowanie, optymalizację, monitorowanie i analizę wyników, a także rekomendacje rozwojowe. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby kampania reklamowa w Social Media była jak najbardziej efektywna i dostosowana do Twoich celów biznesowych. 

Razem możemy umocnić pozycję Twojej marki w sieci, zwiększyć jej rozpoznawalność, a przede wszystkim przyczynić się wzrostu sprzedaży produktów i usług. Poznaj moc, jaką mają kampanie Meta Ads!

Kampania Facebook Ads to skuteczna metoda reklamy online, która pozwala precyzyjnie targetować reklamy do wybranych grup odbiorców. Dzięki temu kampanie mogą osiągać wysoką skuteczność, docierając do osób zainteresowanych produktami lub usługami. Facebook Lead Ads to narzędzie, które umożliwia pozyskiwanie danych kontaktowych bez konieczności opuszczania platformy Facebook, co jest szczególnie efektywne w budowaniu bazy klientów. Połączenie kampanii Facebook Ads i Facebook Lead Ads umożliwia zwiększenie zasięgu i efektywne pozyskiwanie nowych klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rozpoznawalności marki. Nasza agencja oferuje kompleksową obsługę kampanii reklamowych, dostosowując strategie do indywidualnych potrzeb klientów, co zapewnia maksymalne efekty przy optymalnym wykorzystaniu budżetu. Współpraca z nami gwarantuje prowadzenie kampanii przez doświadczonych specjalistów, którzy dbają o każdy aspekt działań marketingowych.

W skład usługi wchodzi:

 • Określenie założeń kampanii.

 • Przygotowanie media planu i określenie budżetu.

 • Dobór celu i formatów reklamowych.

 • Przygotowanie wytycznych do treści i materiałów wizualnych.

 • Konfiguracja kampanii.

 • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii.

 • Raportowanie wyników i rekomendacje rozwojowe.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności