LUPIGO MARKETING WOLFPACK

Poznaj naturę reklamy  |  Odkryj las pełen kreatywnych wizji  |  Dołącz do Watahy

Lupigo

Jesteśmy LUPIGO!

Agencja Marketingu Online realizująca szeroki zakres usług, skoncentrowana na strategii, kampaniach reklamowych, social mediach i analityce. Specyfika naszej pracy pozwala nam określić LUPIGO jako „agencję butikową”.

Pomagamy promować i rozwijać firmy online – spojrzymy holistycznie na Twój biznes i wdrożymy skuteczne rozwiązania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą marketingową. Dzięki temu potrafimy dostrzec potencjał w markach, z którymi współpracujemy i wskazywać dla nich odpowiedni kierunek rozwoju.

Wśród marek dla których prowadziliśmy działania są m.in. Diadora, Bioderma, KEEN, Under Armour, MM SPORT, GLOBALO, ZENOX, OkapyKuchenne.pl oraz wielu innych z branży deweloperskiej, odzieżowej, medycznej czy usługowej.

Projekty zaczynamy od opracowania strategii i kluczowych założeń, następnie planujemy analitykę, czyli określamy jakie dane należy mierzyć. Po tym powstaje media plan, który pozwala na rzetelne rozłożenie planowanych działań na rodzaje reklam i kanały. Wdrożenie kampanii i jej stała optymalizacja, to nasza codzienna praca.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem:

Nasza wizja

Bartosz Groszek

Owner / Marketing Director

Bartosz Groszek

Właściciel LUPIGO z ponad 13 letnim stażem w marketingu. Pracował z międzynarodowymi markami (m.in. Bioderma, Diadora, Under Armour, G2A), agencjami sieciowymi oraz firmami o wielomilionowych obrotach. Doświadczenie z pracy przy setkach mniejszych i większych projektów pomaga mu w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych. W LUPIGO zarządza i nadzoruje działania marketingowe głównie od strony strategicznej i analitycznej, wspomaga aktywnie zespół w realizacjach kampanii. Zwolennik partnerskiej, transparentnej współpracy z Klientem. Perkusista amator, któremu zawsze w pracy towarzyszy muzyka.

Magdalena Dziurzyńska-Groszek

Content Manager

Magdalena Dziurzyńska-Groszek

Content managerka związana z branżą marketingu online od ponad 13 lat. W projektach stawia przede wszystkim na jakość. Dba o przestrzeganie zasad języka polskiego i szeroko pojętą kulturę języka. Treści, które proponuje są dokładnie dopasowane do branży, charakteru biznesu oraz grupy docelowej. W LUPIGO uczestniczy w tworzeniu strategii komunikacji dla firm, odpowiada za treści kampanii reklamowych, teksty tworzone w projektach SEO, publikacje na stronach internetowych klientów, kontakt z wydawcami. W wolnych chwilach angażuje ją różnego rodzaju handmade – od szycia i robienia na drutach, po malarstwo.

Agnieszka Koszuta

Marketing Manager

Agnieszka Koszuta

Z branżą marketingową związana od ponad 12 lat. Doświadczenie zdobywała, pracując zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Zajmuje się planowaniem, wdrażaniem, rozwijaniem strategii marketingowych i rozwiązań marketing automation. Doświadczona w pracy z klientami z ponad 20 branż. Wierzy, że nie ma trudnych zadań – to w trudnościach widzi możliwości. Za sukces uważa przerastanie oczekiwań klientów. Jeśli nie wybrałaby ścieżki marketingowej, zostałaby neurochirurgiem i choć nie wybrała tej drogi, to z właściwą mu precyzją operuje słowem. Najszybciej ładuje baterie z kubkiem kawy, planując podróż po Nowej Zelandii, by zobaczyć Te Mata Peak i hakę.

Łukasz Moskal

PPC Specialist

Łukasz Moskal

Specjalista w dziedzinie reklam PPC, który codziennie wykorzystuje możliwości Google Ads i Microsoft Advertising, by tworzyć i optymalizować skuteczne kampanie reklamowe. Specjalizuje się również w analityce internetowej, co umożliwia mu nie tylko dokładne śledzenie wyników, ale także efektywne dostosowywanie strategii marketingowych, aby maksymalizować ich efektywność. Oprócz tego, że stale i z zapałem poszerza swoją wiedzę, jest entuzjastą aktywnego wypoczynku, z wyjątkowym zamiłowaniem do wędrówek górskich.

Daniel Ligęza

Meta Ads Specialist

Daniel Ligęza

Entuzjasta wykorzystywania eksploracyjnej analizy danych podczas projektowania kampanii reklamowych. Specjalizuje się w budowaniu kampanii o przemyślanej strukturze oraz wyciąganiu nieoczywistych wniosków na podstawie zebranych danych. Uważa, że każda informacja jest na wagę złota, a nieustanne poszukiwanie ukrytych wzorców i trendów jest kluczem do podejmowania efektywnych decyzji. Stały bywalec siłowni oraz miłośnik tańców latynoamerykańskich.

Szymon Masłowski

Marketing Manager

Szymon Masłowski

Uważa, że w marketingu nie ma nic ważniejszego niż zrozumienie biznesu i określenia właściwych celów. Posiada wiedzę z obszarów: e-commerce, www, SEO, grafika, Social Media, foto/video, kampanie Google Ads, Meta Ads i innych. Pracował w sektorach B2B oraz B2C na rynku polskim oraz zagranicznych. Szuka niestandardowych metod i dokładnie analizuje sytuację, wyłuskując najlepiej dopasowane rozwiązania. Prywatnie uprawia wiele sportów, interesuje się Rzeszowskim rynkiem nieruchomości i motoryzacją, choć z chęcią podyskutuje na każdy temat.

Dominik Niedźwiecki

SEO Specialist

Dominik Niedźwiecki

Specjalista SEO z ponad 12 letnim doświadczeniem, na swoim koncie ma ponad 130 obsłużonych projektów SEO. Za każdym z nich stoi realna firma z sektora MŚP o zasięgu lokalnym lub krajowym. Specjalizuje się w przygotowywaniu strategii i audytach SEO. Doświadczenie w branży zdobywał po stronie indywidualnych klientów oraz agencji marketingowych. Na co dzień przekonuje innych, że dobra strategia digital nie może obyć się bez SEO. Stawia nacisk na dobrze wykonaną analizę, która napędza optymalizację i świadome działania. Odwodzi od bezmyślnego linkowania niezoptymalizowanych stron.

Natalia Zielińska

Social Media Specialist

Natalia Zielińska

W swojej pracy skupia się na zapewnieniu skutecznej komunikacji między firmą, a jej klientami oraz na budowaniu rozpoznawalności marki z pomocą Meta Ads. Dba o to, aby być na bieżąco z trendami, co umożliwia skuteczne wsparcie działań klientów w Social Mediach. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych dla 12 różnych branż, co przekłada się na szeroki zakres umiejętności w tym obszarze. Poza pracą, Natalia pasjonuje się kulturą koreańską oraz jest entuzjastką gotowania.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o obecności
Twojej marki
online!

Nasze wartości:

Kreatywność - Lupigo.pl - Agencja Marketingu Online

Kreatywność

Dostarczymy skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy, pracując z rozmachem.

Transparentność - Lupigo.pl- Agencja Marketingu Online

Transparentność

I przejrzystość działań. Masz pełny wgląd i kontrolę nad współpracą i płatnościami. Nie ma ukrytych kosztów.

Wiedza i edukacja - Lupigo.pl - Agencja Marketingu Online

Wiedza i edukacja

Nasz zespół stale poszerza kompetencje, aby dostarczać aktualne strategie i rozwiązania marketingowe.

Profesjonalizm - Lupigo.pl - Agencja Marketingu Online

Profesjonalizm

Jesteśmy gotowi pomóc w realizacji Twoich celów. Zapewniamy terminowość, bieżący kontakt i dobre relacje.

Zaufanie - Lupigo.pl - Agencja Marketingu Online

Zaufanie

Jesteśmy tu dla Ciebie na każdym kroku, doradzając, inspirując i dzieląc się sukcesami.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Realizacją Twoich biznesowych celów zajmą się profesjonaliści – zespół osób, które działają synergicznie, dzięki czemu pomoże Ci osiągnąć jeszcze większy sukces.
 • Przeprowadzimy Cię przez cały czas trwania współpracy, doradzając, argumentując, analizując, dostarczając najlepsze rozwiązania, które rozwiną Twoją firmę.
 • Korzystając z najnowszych narzędzi, zapewnimy Twojej firmie widoczność w środowisku online, zwiększając Twoją konkurencyjność na rynku.
 • Będziesz informowany o każdym etapie działań i będziemy Ci dostarczać raporty z wszelkimi danymi.
 • Będziesz miał bezpośredni kontakt ze specjalistą pracującym na sukces Twojej firmy.
 • Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele krok po kroku, a cały proces będzie dla Ciebie samą przyjemnością.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności