Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

SEO (Search Engine Optimization) to strategia, która skupia się na generowaniu wartościowego ruchu na stronie internetowej. Dzięki SEO, strona staje się bardziej widoczna dla użytkowników wyszukiwarek, co przekłada się na zwiększenie liczby odwiedzin, a tym samym potencjalnie większą sprzedaż i więcej leadów. SEO pomaga również w poprawie jakości strony, czyniąc ją bardziej przyjazną dla użytkowników. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwiej znaleźć to, czego szukają, co zwiększa ich zadowolenie i skłonność do powrotu na stronę.

pozycjonowanie stron SEO LUPIGO

Co zyskujesz?

Działania SEO i pozycjonowania przynoszą szereg korzyści dla biznesu:

 • Dotarcie do potencjalnych klientów w momencie kiedy szukają Twoich produktów i usług.
 • Podniesienie liczby odwiedzin strony z wyszukiwarek.
 • Budowa rozpoznawalności i pozycji lidera branży.
 • Poprawa treści strony by były bardziej interesujce dla potencjalnych klientów oraz odpowiadały na ich pytania.
 • Poprawa szybkości działania strony co przekłada się na lepsze wrażenia jej użytkowników.
 • Wrost ekspozycji poprzez publikacje w tematycznych serwisach.

Usługi towarzyszące:

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)

SEO (Search Engine Optimization), czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, to proces dostosowywania i optymalizacji strony internetowej oraz jej treści, aby była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek, takich jak Google. Działania te mają na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach organicznych wyszukiwania, co przekłada się na wzrost ruchu potencjalnych klientów, którzy szukają konkretnych produktów i usług.

SEO obejmuje szeroki zakres działań, w tym optymalizację techniczną strony (np. szybkość ładowania), tworzenie wartościowych treści odpowiadających na zapytania użytkowników, a także budowanie zaufania i autorytetu strony poprzez zdobywanie jakościowych linków zwrotnych.

Wszystkie te działania mają na celu poprawę pozycji strony dla określonych fraz kluczowych oraz budowaniu widoczności strony w wynikach wyszukiwania. To z kolei ma prowadzić do zwiększenia ruchu na stronie przez potencjalnych klientów, a tym samym wzrostu liczby konwersji (założonych celów biznesowych, takich jak sprzedaż produktów czy usług).

Dzięki naszym strategiom SEO i pozycjonowania, oferujemy Twojej firmie zwiększoną widoczność w wynikach wyszukiwania, w wyniku którego odnotujesz wzrost ruchu organicznego, który przełoży się na wzrost konwersji na stronie.

Nie działamy według schematów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, czy prowadzisz prężnie działający biznes – dopasujemy zakres działań do Twoich potrzeb.

Jak działamy – nasz proces:

1.

Brief: Omówienie biznesu, celów i strategii w krótkim dokumencie lub spotkaniu.

2.

Analiza słów kluczowych: Selekcja kluczowych fraz używanych przez potencjalnych klientów.

3.

Audyt SEO: Ocena zgodności strony z zasadami SEO, w tym analiza techniczna i treści.

4.

Optymalizacja: Wprowadzanie zmian na stronie dla lepszej widoczności i ruchu.

5.

Strategia: Opracowanie długoterminowego planu działań i celów SEO.

6.

Działania: Realizacja strategii poprzez tworzenie treści, linkowanie i optymalizację techniczną.

Działania SEO opierają się o 3 głównej filary. Pierwszym z nich jest optymalizacja techniczna – nasze doświadczenie pokazuje, że strony internetowe, które są zbudowane zgodnie z wytycznymi Google, szybko działają, a nawigowanie po nich jest łatwe i przyjemne – są znacznie lepiej oceniane przez Google. Do tego dochodzi drugi filar: zoptymalizowana i unikalna treści na stronie – to ona jest nośnikiem wartościowych słów kluczowych, których poszukują potencjalni klienci na etapie procesu, niezależnie od tego, na którym etapie lejka zakupowego aktualnie się znajdują. Domknięcie stanowi trzeci: budowa zaufanego produli linków – m.in. to dzięki nim strona zyskuje dodatkowy autorytet i wiarygodność w oczach algorytmów.

W skład usługi wchodzi:

 • SEO lokalne

  Poprawia widoczność i pozycję lokalnych firm w wynikach wyszukiwania, idealne dla sklepów, restauracji i usługodawców lokalnych.

 • SEO dla stron leadowych

  Zwiększa liczbę i jakość leadów z wyszukiwarek, optymalizując witrynę pod kątem generowania zapytań.

 • SEO dla e-commerce

  Podnosi widoczność, ruch i konwersje sklepów online, optymalizując produkty, szybkość ładowania i treści.

LUPIGO oczami Klientów

LUPIGO pomogło nam przejść na wyższy poziom, wdrażając nowe rozwiązania e-commerce. Doceniamy elastyczność w działaniu i pomysłowość, sprawne realizacje kampanii online oraz sumienne podsumowywanie wszystkich wspólnych akcji.

MMSport – polski dystrybutor marek Keen, Gumbies, Diadora |

Zobacz Case study

Dzięki współpracy z LUPIGO uporządkowaliśmy cele marketingowe i stworzyliśmy strategię marki. Nie tylko ustawiają kampanie i wysyłają raport, ale wszystko wyjaśniają i w sposób zaangażowany w rozwój firmy klienta, zwracają też uwagę na kwestie social media, strony www czy newslettera. LUPIGO to fajni ludzie, z którymi dobrze się współpracuje.

Marta Kaczmarek, Marketing Manager Healthy Food |

Zobacz Case study

Bardzo cenimy sobie model współpracy jaki zbudowaliśmy z LUPIGO. To co ich wyróżnia to ‘butikowe’ podejście do Klienta. To bardzo ważne, by czuć, że druga strona poświęca Tobie i Twojemu biznesowi odpowiednio dużo czasu i uwagi oraz angażuje się na każdym poziomie waszej współpracy.

Sklep Rolniczy ZENOX.pl |

Zobacz Case study

Współpracuję z LUPIGO kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Są to świetni specjaliści, którzy rozumieją moją branżę i charakterystykę rynku. Sprawny kontakt to dla mnie podstawa. Szybka odpowiedź na każdego maila i zawsze odebrany telefon. Sprawy załatwiane praktycznie od ręki. Wyniki sprzedaży ze wsparciem LUPIGO rosną z roku na rok i to znacząco.

Maciej Makowski, Właściciel sklepu AktywnyTurysta.pl |

Zobacz Case study

Szczerze polecam Agencję LUPIGO! Efekty jej pracy skutecznie podnoszą wyniki sprzedaży w naszej Firmie.

Deweloper Grand Project

Współpracujemy z LUPIGO już kilka lat, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług. To profesjonaliści, którzy optymalizują, szukają rozwiązań i nigdy nie pozostawiają nas bez odpowiedzi. Działania i uzyskane wyniki są szczegółowo i terminowo raportowane. To co ich wyróżnia, to szybkie i nieszablonowe działanie oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu Teraz Polska

Profesjonalna  i pełna zapału ekipa, która kompetentnie realizuje powierzone zadania. A za co cenimy współpracę z LUPIGO? – Za ponadprzeciętnej jakości relacje, jakie są budowane na linii agencja – klient. Za ogromne zaangażowanie w pracę i cenne wskazówki. Za szczerość. Za kontakt i komunikację przerastające standardy na rynku. No i za wzrosty, oczywiście 🙂

Meble RESMAR

Indywidualne podejście do Klienta to niezaprzeczalny atut LUPIGO. Działają profesjonalnie i co najważniejsze efektywnie.

E-Diamenty.pl

Załoga LUPIGO w przystępny sposób wyjaśniła proces, wdrażany przy promowaniu sklepu internetowego. Wykonali staranną analizę, uwzględniając szereg aspektów dot. sprzedaży asortymentu oraz zapotrzebowania na rynku. Bieżący kontakt i opieka pozwoliła na sukcesywne poszerzanie zakresu usług, które przekładają się na efekty sprzedaży.

Beata Cynk, właścicielka sklepu Wet-Zoo.pl

Zrealizowane projekty

Konsultacja

Wypełnij brief
i porozmawiajmy
o Twojej firmie

Skontaktuj się z nami

 • Potrzebujesz efektywnych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoją sprzedaż?
 • Szukasz skutecznych metod pozyskiwania klientów i budowania wizerunku marki?
 • Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał social media dla rozwoju biznesu?
 • Potrzebujesz audytu dotychczasowych działań, aby wyprzedzić konkurencję?
 • Zależy Ci na współpracy z agencją, która będzie partnerem, a nie tylko podwykonawcą?

All rights reserved LUPIGO.PL © 2024

/ Polityka prywatności